De Rode Loper 3 – Lekstroom 3: 4-4

De Rode Loper 3 – Lekstroom 3: 4-4

Dinsdag avond 28 november speelde Lekstroom 3 in groep 3B van de SOS competitie uit tegen koploper De Rode Loper 3 in Utrecht. De borden waren digitaal gekoppeld waardoor de gespeelde partijen zowel in de speelruimte als bij de bar werden geprojecteerd. Hans Buikema speelde op bord 7 met wit tegen Stijn Voorhoeve en was heel snel klaar:

Daarna verloor Ronald Feiter op bord 6 met zwart van Tanja Veenstra en speelde Sierd van den Beld op bord 8 remise tegen Ronald van Harten. Op dat moment stonden Jos Visser en Pieter en Adriaan Molendijk op bord 1, 2 en 3 beter en Karel en Henk op bord 4 en 5 gelijk. Pieter en Afdriaan wonnen beide. De tegenstander van Adriaan was zonder iets te zeggen in de barruimte blijven hangen om naar Ajax te kijken terwijl hij aan zet was en zijn klok doorliep. Jos liet zich door zijn sympathieke tegenstander Ramon Attinger alsnog aftroeven en verloor. Op dat moment leken Karel en Henk nog gelijk te staan, maar op het eind leken beide te verliezen. In de spannende eindspel fase met minder dan 1 minuut op de klok wist Karel het tegen Henk van Lingen met 2 torens tegen 1 dame toch nog remise te houden. Henk kon ondanks  zijn extra tijd verlies  tegen Geurt van de Wal niet voorkomen. Deze spannende ontknopingen waren in de barruimte te volgen:

Rechts onder de partijen van Karel en Henk

Dus eindigde we met een gelijk spel tegen de koploper. Uitslagen ronde 3 SOS 3B

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Enter your keyword